Статті

13.10.2021

АМАТОРСЬКА БАСКЕТБОЛЬНА ЛІГА ЛЬВОВА: ЗІРКОВІ ВЕТЕРАНИ ТА НОВА ІНТРИГА

Минулого вікенду стартувала нова аматорська баскетбольна ліга Ball, участь у якій беруть вісім амбітних колективів. Цього року за пальму першості будуть боротися Vita Agro, "Шахтар" (Червоноград), "Rofl team" Самбір/Львів, CrossEnduro, Lvivity, Lviv Boars, Lviv Warriors, Миколаїв-ЛДУФК.


Серед гравців турніру можна зустріти і колишніх професійних баскетболістів, а також молодих гравців зі Львова та області. Андрій Бугаєвський, Віктор Кобзистий та Ярослав Зубрицький привертають увагу зважаючи на їхній досвід та показані у роки кар'єри вміння.Результати першого туру першого ігрового дня:

Lvivity - Vita Agro - 71-74

Матч розпочався з хорошого старту чемпіонів минулого сезону, команди "Vita Agro". Перша четверть завершилась з рахунком 27:12. Чемпіони вдало реалізовували 2-очкові кидки і комбінували. Все ж "Lvivity" зібралися після перерви і зіграли неймовірну другу четверть, яка завершилася з рахунком 11-32. "Lvivity" реалізовували 3-очкові кидки з неймовірною точністю (46%). Втім, це їм не допомогло і команда програла чемпіонам з мінімальною різницею в 3 очки. Найкращим у матчі був Станіслав Синьків, який набрав 22 очки та 3 підбирання.Crossenduro - Lviv Boars - 62-73

Команди провели дуже рівну гру. Перша половина матчу завершилась з перевагою "Lviv Boars" в одне очко. У колективів не йшла гра в 3-очковий баскетбол, на двох команди реалізували 13 кидків. У третій четверті "Lviv Boars" змогли відірватися від суперника. Вони довели свою перевагу до 11 очок і здобули перемогу. Найкращим у матчі став Роман Лаухін (18 очок, 16 підборів та 1 передача).


Результат першого туру другого ігрового дня:

Rofl team - "Шахтар" - 73-89

Турнір розпочався невдало для "Rofl team" і дебютанта Ярослава Зубрицького. Команда із Червонограду одразу взяла гру під свій контроль. Вони програли другу половину гри, але набрані очки в першій половині допомогли "Шахтарю" здобути перемогу. На двох команди реалізували 41 кидок з периметра. Зубрицький на досвіді набрав дабл-дабл, але це не допомогло "Rofl team" перемогти. Найкращим у матчі став Володимир Яцковський, у якого 22 очки, 3 підбирання та 4 передачі. Також Яцковський реалізував 6 із 10 3-очкових.Lviv Warriors - Миколаїв-ЛДУФК - 79-59

"Lviv Warriors" вдало розпочали турнір. "Воїни" не відчули супротиву миколаївської команди. Переможці домінували у всіх статистичних показниках. У "воїнів" шість гравців набрали 10 і більше очок. Богдан Баген набрав дабл-дабл - 11 очок і 14 підборів. Також на турнірі дебютував Андрій Бугаєвський як гравець Миколаїв-ЛДУФК. Він зміг набрати 2 очки, 3 підбори та віддав 6 передач.


Кореспонденту Kamp-Sport вдалося відвідати другий ігровий день першого туру, а також взяти коментар у дебютанта ліги Ярослава Зубрицького.Розкажіть про Ваші враження від першої гри в лізі з новою командою.

Це нова команда з давно забутих деяких гравців, які ще грали зі мною, коли я був граючим тренером. Для мене це ігри для задоволення. Нічого більшого.


Чи турбували Вас під час старі травми?

Травми завжди турбують, але рухатись треба, бігати треба, без того буде ще гірше.


Чи змогли показати себе на максимум у матчі?

Ні, не зміг, бо абсолютно відсутня у мене фізична підготовка. Бігати на дві половини не готовий. Два рази пробіг і немає сил. Функціонально я абсолютно не готовий. Відіграв на досвіді. До наступних ігор наберу форму.Кого можете виділити із своєї команди?

Молодь команди. Для них це досвід. Нехай пробують, вчаться. Хтось ввійшов добре в гру, особливо молоді хлопці, які у мене тренуються (мова йде про гравців "Львівської Політехніки"). У деяких було помітне хвилювання, але це для них важливий досвід.


P.S.Турнір відбувається у залі Центру Творчості Дітей та Юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).


Олександр Радчук, KAMP-SPORT

Інші Статті