04.03.2024

В УКРАЇНСЬКИХ ДЗЮДОЇСТІВ - ЗОЛОТО ТА ДВІ БРОНЗИ ЮНІОРСЬКОГО КУБКА ЄВРОПИ

Українські дзюдоїсти тричі піднімалися на п'єдестал на етапі юніорського Кубка Європи у Сараєві!

У вазі до 81 кг переможцем став Ігор Цуркан. Він успішно провів усі поєдинки, дійшовши до фіналу, де здолав представника Сербії.

Юлія Кузьменко (до 57 кг) після поразки у чвертьфіналі від дзюдоїстки із Польщі виграла два втішні поєдинки і у сутичці за бронзу була сильнішою за албанку.

Це дебютна нагорода для нашої дзюдоїстки на юніорському рівні.

Іларія Цуркан, що змагалася у вазі до 63 кг, дісталася до півфіналу, де її суперницею стала представниця Польщі, яка не пустила українку до фіналу. Втім Іларія отримала можливість поборотися за нагороду КЄ, і дзюдоїстка нею скористалася, перемігши у своєму матчі представницю Сербії. Тож Цуркан завершила свій виступ на третій позиції, вдруге поспіль здобувши медаль на Кубках Європи.