Новини

15.04.2022

ЖАН БЕЛЕНЮК: ЗАДАВ БУБЦІ ДВА ПИТАННЯ, НА ЯКІ НЕ ОТРИМАВ ЧІТКОЇ ВІДПОВІДІ


Олімпійський чемпіон та народний депутат України Жан Беленюк на YouTube каналі Xsport висловився щодо президента НОК України Сергія Бубки.


«Справа в тому, що ніхто ні з ким не воює, - каже Жан Беленюк. - Я вважаю, що позиція президента НОК - публічна позиція. Коли держава знаходиться під прямою агресією з боку ворога, коли відбувається геноцид українського народу, мені дивно, що ми збираємо підписи олімпійської родини до Міжнародного Олімпійського комітету, а підпису Сергія Назаровича Бубки немає.


Другий момент, який здивував мене, як громадянина та олімпійця, коли Бубка лише на 8 день висловився і сказав, що «до нас прийшла біда».


Позавчора (авт - 12 квітня) відбувалась Асоціація олімпійців України, де був присутній Сергій Назарович Бубка, якому я задав два запитання:


Як проходить дипломатична робота НОКу щодо відсторонення росії від Міжнародного Олімпійського комітету?


У ЗМІ позицію щодо цього висловив Міністр спорту Польщі, але чому ініціатива походить від партнерів-поляків, а не від нашого олімпійського комітету?


Друге моє питання: яка його особиста позиція щодо того, що коїться? Чи готовий він назвати росію агресором і займати принципову жорстку позицію щодо російських спортсменів?


Конкретної відповіді я не отримав, а лише почув про пророблену роботу до 28 лютого, що МОК надав рекомендації відсторонити російських спортсменів.


Я не можу сказати, що Сергій Бубка нічого не робить. Мій меседж був щодо публічної комунікації того, що він робить і публічного засудження російської федерації як агресора в цій війні.


З приводу моїх слів де знаходиться Бубка, я вам точно кажу, що я не знаю, де він знаходиться. На асоціації він сказав, що він там, де має знаходитись», - сказав Жан Беленюк.

Інші Новини