03.06.2023

ЮЛІЯ ТКАЧ - ЧЕМПІОНКА РЕЙТИНГОВОГО ТУРНІРУ В БІШКЕКУ

У Бішкеку, Киргизстан, з 1 до 4 червня триває Міжнародний рейтинговий турнір зі спортивної боротьби, участь у якому беруть українські спортсмени. Сьогодні медально завершили виступ дві титуловані львівські борчині.

Юлія Ткач стала переможницею у ваговій категорії до 59 кг. На шляху до "золота" львів'янка виграла 4 поєдинки - у суперниць з Норвегії (6:0) та Казахстану (10:0), а також двічі у співвітчизниці Соломії Винник (спершу 6:0, а у фіналі 9:6).

Срібну медаль у категорії до 50 кг завоювала Оксана Лівач. Як і Юлія, Оксана провела 4 сутички. Перемогла канадку (9:2), казахстанку (10:0) і китаянку (5:4), а у фіналі поступилася іншій китаянці (4:4), за якою була остання результативна дія.

Бронзовими призерками Міжнародного рейтингового турніру в Бішкеку стали Марія Винник та Юлія Леськовець. Ще одне "срібло", зокрема, завоювала Соломія Винник.