04.09.2024

ЄГОР ЯКУШЕНКО - ЧЕМПІОН СВІТУ U-20 З БОРОТЬБИ

В Іспанії триває чемпіонат світу U-20 з боротьби. Сьогодні, 4-го вересня, Україні підкорилась золота медаль.

Український борець греко-римського стилю Єгор Якушенко, який виступає в категорії 97 кг, став чемпіоном світу U-20! У фіналі українець переміг суперника з Німеччини Даріуса К'єфера.

На шляху до фіналу Якушенко вдало пройшов кваліфікацію, перемігши Себастьяна Вархоля з Польщі, а в 1/8 фінау поборов Бранка Дукіча з Сербії. У наступному раунді українець здолав індійця Намана Намана, а в сутичці за фінал виявився сильнішим за нейтрального росіянина Анатолія Авєріна.

Варто відзначити, що в липні цього року Єгор Якушенко став чемпіоном Європи U-20.

Нагадаємо, 5-го вересня за "золото" та "бронзу" світової першості боротимуться українські борчині Марія Орлевич та Аїда Керімова.