16.08.2023

ВОЛОДИМИР КОЧАНОВ ПОБОРЕТЬСЯ ЗА "БРОНЗУ" ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БОРОТЬБИ

У Йорданії триває чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 20 років.

Нагадаємо, що вчора Україна завоювала першу нагороду на світовій першості. Віцечемпіоном світу U-20 став борець з Полтави Іван Примаченко в категорії 97 кг.

Сьогодні маємо можливість здобути другу медаль турніру. Володимир Кочанов перебуває за крок від звання бронзового призера чемпіонату світу. О 18:00 відбудеться "бронзовий фінал" у категорії 125 кг, в якому українець вийде на килим проти турецького спортсмена Хакана Буюкцінгіля. Трансляція - за посиланням.

До слова, на старті світової першості Кочанов не залишив жодних шансів білорусу Аляксандру Градукіну (10:0), у чвертьфіналі Володимир здолав казаха Марлена Курлисбека (12:2). У півфіналі українець не зміг пройти іранського суперника, однак відправився у "бронзову сутичку".

ВІдзначимо, що сьогодні виступи на чемпіонаті світу розпочинають представниці жіночої боротьби.