26.02.2023

ВІД ЗОЛОТА ДО БРОНЗИ: В УКРАЇНСЬКИХ БОРЦІВ ВІЛЬНОГО СТИЛЮ – П’ЯТЬ МЕДАЛЕЙ В АЛЕКСАНДРІЇ!

П’ять нагород здобули українські борці вільного стилю в останній день рейтингового турніру в Александрії!

У вазі до 86 кг тріумфатором змагань став Василь Михайлов. У фіналі з рахунком 8:6 українець здолав американця Валенсію.

Андрій Яценко став срібним призером змагань у категорії до 57 кг. У фіналі українець у рівній боротьбі поступився дворазовому призеру ЧС – турку Атлі.

Також срібним призером став Тарас Маркович. У вазі до 61 кг Тарас впевнено дійшов до фіналу, де з рахунком 2:9 поступився киргизу Улу.

Бронзовим медалістом у вазі до 65 кг став Ерік Арушанян. Українець у поєдинку за третю сходинку п'єдесталу впевнено переміг пуерториканця Ріверу – 7:2.

Ще одну бронзу в доробок нашої команди приніс Ігор Никифорук. У вазі до 70 кг українець у сутичці за третє місце декласував суперника з Туреччини з рахунком 10:0.

У командному заліку українська чоловіча збірна фінішувала на другому місці.

Джерело: ukrsportbase