Новини

19.11.2023

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ "ЗВИТЯЖНЕ КОЛО"

Фото: фейсбук сторінка Едуарда Прощука


18 листопада в Івано-Франківську, в Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина відбувся турнір "Звитяжне коло".


Цьогоріч турнір присвячений пам'ята співзазновника Академії та відомого прикарпатського спортсмена Василя Котіля. У 2021-му році ексголова Івано-Франківської обласної федерації греко-римської боротьби Василь Котіль пішов з життя на 45-му році життя.У змаганнях на Прикарпатті взали участь спортсмени з Харкова, Києва, Київщини, Калуша, Івано-Франківська, Джурова, Заболотова, Коломиї та інших міст – від новачків до майстрів спорту міжнародного класу.«Сьогодні ми тут, щоб вшанувати світлу памʼять великої людини – нашого друга Василя Котіля. Своєю справою він закохував кожного молодого борця в цей вид спорту. Саме це місце обрав Василь для розвитку вільної боротьби. І вже четвертий рік Академія боротьби Прикарпаття живе, розвивається, виховує талановитих борців і має ким пишатися. Адже зараз вихованці посідають призові місця на чемпіонатах світу та Європи, прославляючи Прикарпаття на міжнародній арені», -зазначив під час відкриття турніру перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, народний депутат України Едуард Прощук.


Кульмінацією турніру стало протистояння між майстрами спорту міжнародного класу, гордістю Академії Андрієм Джелепом та Валентином Блясецьким. У напруженому поєдинку перемогу виборов Андрій Джелеп.
Джерело - Прикарпатська інформаційна корпорація

Інші Новини