13.06.2024

УКРАЇНСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ ВИБОРЮЮТЬ ТРИ МЕДАЛІ КУБКА ЄВРОПИ

Три медалі - підсумок виступу українських дзюдоїстів на етапі Кубка Європи у Мадриді!

У ваговій категорії понад 78 кг Руслана Булавіна поступилася майбутній чемпіонці, представниці Франції. Тож далі на неї чекала втішна сутичка, де українка здолала іспанку, а у матчі за бронзу вона взяла гору над спортсменкою з Австрії.

Микита Голобородько (до 66 кг) на стадії чвертьфіналу поступився представнику Франції. Втім далі здолав представника цієї ж країни у втішному поєдинку і  іспанця у “малому” фіналі. Тож українець став третім.

Ще одну бронзу здобув Гєворг Манукян.

У вазі до 81 кг двоє українців поступилися у 1/4 фіналу. Втім отримали шанс поборотися за медаль. Гєворг Манукян і Владислав Колобов перемогли у втішних поєдинках. Втім у медальних сутичках Манукян переміг австрійця, а Колобов поступився представнику Франції і залишився на п’ятій позиції.

Джерело: ukrsportbase