07.05.2024

УКРАЇНСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ - НА ПОДІУМІ КУБКА ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНІОРІВ І КАДЕТІВ

Впродовж минулого вікенду українські дзюдоїстки та дзюдоїсти здобували нагороди на Кубках Європи!

У Хорватії змагалися юніори. Чоловічий фінал категорії до 81 кг став українським. У ньому зійшлися Ігор Цуркан та Магомед Хакімов. Переможцем сутички став Цуркан, який вчергове піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу на рівні Кубків Європи. Для Хакімова срібна нагорода стала дебютною на міжнародних змаганнях.

Юлія Кузьменко у вазі до 57 кг поступилася у чвертьфіналі. Втім українка виграла дві втішні сутички і у боротьбі за бронзу була сильнішою за представницю Угорщини.

Успішним став виступ і для Іларії Цуркан. У категорії до 63 кг юна українка поступилася у півфіналі італійці. У "медальному" матчі Іларія перемогла дзюдоїстку з Нідерландів та повертається зі змагань із бронзовою медаллю.

В Азербайджані відбувся Кубок Європи серед кадетів. ️Медальною для нас тут стала категорія до 63 кг. Крістіна Опанасенко поступилася суперниці на стадії півфіналу, але у матчі за бронзу здолала представницю Грузії.

Джерело: ukrsportbase