Новини

20.10.2023

УКРАЇНКИ ВПЕРШЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У WRESTLE LIKE A GIRL GALA


Щороку Wrestle Like A Girl проводить свій щорічний гала-бал, присвячений жінкам у спортивній боротьбі. Це єдина організація у світі, яка займається дівчатами та жінками у боротьбі, тому організація стала провідною силою у захисті прав жінок через силу спорту.


Wrestle Like A Girl («WLAG») знаходиться на перетині боротьби, гендерної рівності та соціального блага з акцентом на стратегічному програмуванні, адвокації та освіті та дослідженнях.Цього року вперше серед запрошених до Вашингтону були українські борчині - чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач, призерка Олімпіади Ірина Коляденко та чемпіонка Європи Оксана Лівач. На вечорі дівчат супроводжував Президент Асоціації спортивної боротьби України Юрій Копитко та посол України в Сполучених Штатах Оксана Маркарова.Українки не просто завітали на святковий вечір, а приймуть участь в таборі для борчинь-школярок. Де проводитимуть майстер-класи для юних спортсменок.


Участь вітчизняних спортсменок в таких заходах – надзвичайно важлива! Адже ми демонструємо світові, що Україна спрвжня демократія, а громадяни нашої країни розділяють справжні цінності Свободи та Рівності!


Джерело: ukrwrestling.com.ua

Поділитися

732

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини