18.04.2023

УКРАЇНА ГАРАНТУВАЛА МЕДАЛЬ У ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЄВРО-2023 З БОРОТЬБИ

Учора, 18 квітня, розпочався чемпіонат Європи з боротьби. Стартував турнір змаганнями з вільної боротьби серед чоловіків.

Українець Василь Михайлов здобув перемогу в півфінальних сутичках, гарантувавши для Української збірної першу медаль на цьогорічному ЧЄ. Український спортсмен здолав двох колишніх представників Росії: в 1/8 фіналу Михайлов переміг Ахсарбека Гуляєва (Словаччина) з рахунком 15:4, а в чвертьфіналі – Хетага Цаболова (Сербія) з рахунком 8:1. У золотому фіналі Василю Михайлову протистоятиме представник Греції Георгіс Кугіумцідіс, який є чинним чемпіоном Європи.

Фінальні сутички у 5-и вагових категоріях, 4 сутички з українськими борцями відбудуться у вівторок, 18 квітня, у "вечірньому блоці" програми. У бронзових фіналах виступпять українці Ерік Арушанян, Ігор Никифорук та Муразі Мчедлідзе.