Новини

11.06.2024

У КИЄВІ ВІДБУЛАСЬ VI ЛІТНЯ ГІМНАЗІАДА УКРАЇНИ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТБИ


Протягом 4-6 червня в Києві, в спортивному манежі ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ», відбулась VI літня Гімназіада України з греко-римської боротьби.


Змагання згуртували 307 юних атлетів з 22 областей та 238 закладів освіти.Учасники Гімназіади з греко-римської боротьби змагались в десятьох вагових категоріях, що дало змогу кожному проявити свої навички і досвід. В загальнокомандному підсумку, за підрахунком очків, що набрали учасники змагань, були визначені найсильніші регіони.Як повідомляє КФВС МОН, найвищу сходинку п’єдесталу посіла учнівська збірна команда міста Києва, вихованці 14 столичних ЗЗСО, срібні нагороди виборола команда Сумської області, а бронзові – Миколаївська область."Цьогорічні змагання засвідчили: з року в рік зростає не лише кількість учасників, а й рівень майстерності юних борців. Це тішить та надихає, адже саме на таких турнірах народжується майбутнє нашого спорту. За результатами цих змагань, чемпіони та чемпіонки Гімназіади України будуть представляти нашу державу на Всесвітній Гімназіаді у Бахрейні в жовтні 2024 року.


Дякую всім учасникам за їхню самовіддачу. Впевнений, що ці змагання стануть для них міцним стартом на шляху до великих спортивних вершин. Щира подяка Українській федерації учнівського спорту, Асоціації спортивної боротьби України, тренерам, філіям Комітету, місцевим органам виконавчої влади за тісну, професійну і дружню співпрацю, завдяки якій ми проводимо ці змагання на високому організаційному рівні!Особлива подяка нашим захисникам, завдяки самовідданій праці яких стало можливим проведення цього масштабного заходу!", - коментує VI літню Гімназіаду з греко-римської боротьби голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.Інші Новини