27.10.2023

СРІБЛО ТА ТРИ БРОНЗИ: УКРАЇНСЬКІ БОРЧИНІ ЗНОВУ НА ПОДІУМІ МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ!

Українські борчині продовжують здобувати нагороди чемпіонату світу U23, що проходить у столиці Албанії Тірані. Ірина Бондар стала віце-чемпіонкою світу у ваговій категорії до 62 кг!

Лілія Маланчук - бронзова призерка чемпіонату світу U23 у ваговій категорії до 53 кг!

Юлія Леськовець - бронзова призерка чемпіонату світу U23 у ваговій категорії до 65 кг!

Ірина Заблоцька - бронзова призерка чемпіонату світу U23 у ваговій категорії до 72 кг!

Жіноча збірна України на чемпіонаті світу U23 - друга в командному заліку! Загалом сім медалей завоювали наші дівчата!

Вітаємо спортсменок, їхніх тренерів та всю команду Асоціації спортивної боротьби!