26.02.2023

СІМ УКРАЇНСЬКИХ МЕДАЛЕЙ – ЗА ДВА ДНІ ЖІНОЧОЇ БОРОТЬБИ В ОЛЕКСАНДРІЇ!

За два дні рейтингових змагань із жіночої боротьби в єгипетськиій Александрії українські атлетки здобули сім медалей!

У перший день срібною призеркою у вазі до 57 кг стала Аліна Грушина-Акобія. Українка впевнено здолала всіх своїх суперниць на шляху до фіналу, проте на саму фінальну сутичку вже не вийшла.

У вазі до 62 кг бронзовою медалісткою стала Ірина Коляденко. Бронзова призерка Олімпіади в Токіо у півфіналі поступилася титулованій киргизці Тинибековій, а у бронзовому фіналі впевнено здолала кривдницю Ілони Прокопевнюк - американку Мірекл.

Також бронзу здобула Алла Белінська у вазі до 68 кг. Внаслідок поразки у 1/4 українка була вимушена пройти через втішні сутички, що Алла успішно зробила. У сутичці за бронзу Белінська впевнено перемогла сильну чешку Ханцлічкову.

У другий змагальний день золотою медалісткою у вазі до 59 кг стала досвідчена Юлія Ткач. У фіналі українка в рівній боротьбі змогла здолати молдованку Анастасію Нічіту.

У цій же категорії бронзовою призеркою стала ще одна українка - Юлія Лесковець, яка у сутичці за бронзу не залишила шансів індійці, перемігши на туше.

Ще одне золото у скарбничку нашої команди принесла Тетяна Сова-Ріжко. Українка стала найкращою у вазі до 65 кг, впевнено перемігши усіх своїх суперниць.

Останню нагороду на сьогодні здобула Аліна Рудницька-Левицька. У вазі до 72 кг українка стала срібною призеркою змагань, поступившись у фіналі італійці Каневі.

Джерело: ukrsportbase