16.03.2023

ЩЕ ДВІ НАГОРОДИ ЗДОБУЛИ УКРАЇНСЬКІ БОРЦІ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

На молодіжному чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби в Бухаресті українська збірна здоубал ще дві нагороди. Срібним призером змагань у вазі до 72 кг став Ірфан Мірзоєв. У фіналі українець поступився азербайджанцю Гурбанову. У вазі до 60 кг бронзовим призером став Владислав Кузько. У сутичці за третє місце український борець впевнено здолав німця Скарпелло 7:1.

Додамо, що свої виступи розпочали українські борчині.  До золотих фіналів змогли пробитися Соломія Винник (59 кг) та Анастасія Альпєєва (76 кг). Українки напрочуд впевнено здолали усіх своїх суперниць та завтра боротимуться за золото. До бронзового фіналу потрапила Марія Винник (55 кг). Завтра в сутичці за третє місце українка зійдеться проти італійки або француженки.

Нагадаємо, що українські борці греко-римського стилю раніше здобули 3 нагороди.