22.05.2024

ПЕРЕМОЖНІ ВИСТУПИ ЮНИХ УКРАЇНСЬКИХ ДЗЮДОЇСТІВ НА КУБКУ ЄВРОПИ

Чудово виступили на черговому етапі Кубка Європи з дзюдо серед кадетів, який приймала Польща, юні представники України!

Анна Олійник-Корнійко у категорії до 70 кг перемогла у всіх поєдинках і дісталася фіналу. Там українка здолала туркеню і здобула золоту нагороду.

Переможним cтав виступ і Хазара Гейдарова. У вазі до 55 кг українець піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу. У боротьбі за золото він здолав представника Казахстану.

Тріумфував у категорії до 66 кг Ілля Назаренко. Юний українець став чемпіоном КЄ після перемоги у фіналі над дзюдоїстом із Німеччини.

Четверте золото Україні приніс Дмитро Лебідь. У категорії до 90 кг у вирішальній сутичці він був сильнішим за представника Хорватії.

Тимофій Руденко (до 73 кг) став бронзовим призером. Українець поступився у чвертьфіналі. Втім у першій втішній сутичці переміг ще одного нашого представника Єгора Дубінєнка, далі представника Латвії, а у боротьбі за нагороду - казаха.

У вазі понад 90 кг на стадії півфіналу поступився супернику Олег Фесенко. Проте український дзюдоїст здобув бронзову нагороду у сутичці з австрійцем.

Маючи у доробку 4 золоті та 2 бронзові медалі, Україна перемогла у заліку Кубка Європи.

Джерело: ukrsportbase