Новини

29.09.2023

ОЛІМПІАДА В ПАРИЖІ БУДЕ ОСТАННЬОЮ В КАР'ЄРІ ЖАНА БЕЛЕНЮКА


Олімпійські ігри 2024 року в Парижі стануть останніми в кар'єрі українського борця греко-римського стилю Жана Беленюка. Про це заявив сам спортсмен у коментарі для Суспільне Спорт. 


Нагадаємо, що Беленюк здобув олімпійське "золото" 2021 року в Токіо у ваговій категорії до 87 кг, у Ріо-2016 Жану підкорилося "срібло". На нащодавньому рейтинговому чемпіонаті світу з боротьби у Белграді українець завоював бронзову медаль і разом з тим, ліцензію на Олімпіаду в Парижі."Є над чим подумати, є що проаналізувати у підготовці до Олімпіади. Для нас це максимально позитивний момент — одразу відібралися і маємо 10 місяців для підготовки, для вивчення усіх суперників, що будуть на Олімпіаді, щоб максимально проявити себе на цих змаганнях. Тому спокійно будемо працювати і готуватися до останньої Олімпіади в моїй кар'єрі.


"Думаю, цього разу вже точно [проведу останні Ігри]. Я таке казав, у принципі, перед Олімпіадою у Токіо, але війна внесла певні корективи в життя — відчуваю необхідність, поки в мене ще є сили, максимально проявити себе на спортивній арені, прославляти свою державу і тішити результатами вболівальників.


Я вірю в долю. Якщо мені Бог дав можливість завоювати ліцензію на Олімпіаду-2024, то я думаю, що треба до неї готуватися. Якби не виборов ліцензію на чемпіонаті світу, то задумався би, чи брати участь в наступних відбіркових турнірах навесні, бо це достатньо важко — розбити підготовку на два етапи", - сказав Беленюк.


Джерело - Суспільне Спорт

Інші Новини