09.05.2024

ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ТУРНІР З БОРОТЬБИ В ТУРЕЧЧИНІ: РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ДНЯ

У четвер, 9-го травня, в турецькому Смтабулі розпочався ліцензійний турнір з боротьби. На цьому турнірі українські спортсмени мають останню нагоду здобути олімпійські ліцензії.

Нагадаємо, за регламентом усі фіналісти змагань отримають путівки до Олімпійського Парижу! Також по одній путівці буде розіграно у “малому фіналі”.

У перший змагальний день на килим вийшли українські борці греко-римського стилю:

60 кг Петрик Віктор, призер чемпіонату Європи,
77 кг Яковлєв Володимир, призер міжнародних турнірів
97 кг Козлюк Владлен, чемпіон світу серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів Європи U23
130 кг Вишневецький Михайло, чемпіон Європи та світу U20, чемпіон Європи U23, призер чемпіонату світу U23

Шанс здобути олімпійську ліцензію зберігає Владлен Козлюк, який завтра боротиметься за вихід до "бронзового" фіналу. Українець успішно пройшов кваліфікацію у категорії до 97 кг, перемігши монгольського опонента (10:0). У наступному раунді Владлен здолав суперника зі Швеції (7:1), а у чвертьфіналі поступився "нейтральному" борцю (1:2).

Віктор Петрик подолав кваліфікацію, обігравши американського суперника (11:6). На стадії 1/8 фіналу борець з України зазнав поразки від опонента з Південної Кореї (0:7).

Володимир Яковлев вибув на стадії 1/16 фіналу, а Михайлу Вишневецькому не вдалося подолати кваліфікацію.

Варто відзначити, що в п]ятницю, 10-го травня, в Стамбулі за Олімпійські ліцензії будуть змагатися українські дівчата!