11.10.2022

ДЗЮДОЇСТКА ЄЛИЗАВЕТА ЛИТВИНЕНКО ЗДОБУВАЄ ПЕРШУ МЕДАЛЬ ДЛЯ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Українська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з дзюдо, що проходить у столиці Узбекистану Ташкенті.

У бронзовому фіналі 18-річна українка, яка виступає у ваговій категорії до 78 кілограмів, за 23 секунди впевнено перемогла олімпійську чемпіонку-2020 32-річну японку Сорі Хамаду.

Литвиненко не була сіяною на чемпіонаті світу. За ходом змагань вона перемогла колишню бронзову призерку світової першості Лоріану Куку. У півфіналі Єлизавета програла представниці Китаю Ма Чженьчжао, пропустивши прийом на останніх секундах.

Для України ця медаль стала першою на цьому чемпіонаті. Раніше українська дзюдоїстка Дар’я Білодід поступилася у чвертьфіналі.

Чемпіонат світу з дзюдо триватиме до 13 жовтня.

Джерело: sportarena.com