29.06.2023

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ U-20: ДВА "ЗОЛОТА" ТА ДВІ "БРОНЗИ"

Україна продовжує завойовувати нагороди на чемпіонаті Європи з вільної боротьби U-20, який триває в Іспанії. Сьогодні, 29 червня українські борчині блискуче розпочали змагання, здобувши 4 медалі.

Чемпіонкою Європи стала Манола Скобельська. Українка святкувала перемогу в категорії до 68 кг. У фіналі Манола здолала Софію Шаефлє з Німеччини. Варто відзначити, що Скобельська втретє в кар'єрі виграла U-20. Золоту нагороду здобула також Вікторія Слободенюк. У фіналі з представницею Туреччини українка кардинально змінила хід сутички та стала чемпіонкою Європи.

Бронзовими призерками чемпіонату Європи U-20 стали Юлія Плахнюк та Марія Зенкіна.

Додамо, що чотири українки вийшли у фінали, гарантувавши нагороди ЧЄ в Іспанії:  Марія Єфремова (53 кг), Аліна Філіпович (57 кг), Ірина Бондар (62 кг) та Ірина Заблоцька (72 кг). Єлизавета Виноград (65 кг) програла у фіналі й таким чином боротиметься за бронзову медаль