03.07.2024

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-20: ЯКУШЕНКО - ЧЕМПІОН, ПАШАЄВ ЗДОБУВ "БРОНЗУ"

Єгор Якушенко. Фото: United World Wrestling

У Сербії триває чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 20 років.

2-го липня одразу кілька українських борців греко-римського стилю здобули можливість стати призерами змагань. У фінал чемпіонату Європи U-20 вийшов Єгор Якушенко (97 кг). У поєдинках за "бронзу" боротимуться 3 українці: Богдан Гришин (60 кг), Анатолій Паснак (67 кг) та Рамазан Пашаєв (82 кг).

Сьогодні, 3-го липня, чемпіоном континентальної першості U-20 став Єгор Якушенко (97 кг). У поєдинку за "золото" чемпіонату Європи українець переміг німецького опонента Даріуса Кєфера.

Бронзовим призером змагань у Сербії став Рамазан Пашаєв. У категорії 82 кг український борець у "малому" фіналі здолав нейтрального спортсмена з росії Алана Тотрова.

Рамазан Пашаєв

Відзначимо, що одразу дві українські борчині мають шанс завоювати медалі 4-го липня. Аїда Керімова (50 кг) вийшла у фінал чемпіонату Європи U-20. У "бронзовому" фіналі боротиметься Олександра Рибак (68 кг).