Новини

16.04.2022

БОРЕЦЬ З МАРІУПОЛЯ ВТІК ВІД "НАЦІОНАЛІСТІВ" У КРИМ. ВІН ЧИСЛИВСЯ В ЗСУ


Олександр Шишман - дезертир та зрадник України. Хоча раніше був відомий, вдумайтеся, як чемпіон світу з греко-римської боротьби серед військових, неодноразово перемагав у своїй категорії Жана Беленюка, був майстром спорту міжнародного класу. З 2009 року цей спортсмен, якому тепер виступати лише на чемпіонатах росії та боротися з представниками невизнаних республік та власним сумлінням (в його наявності можна і треба сумніватися), числився у складі ЗСУ та отримував заробітну плату.


«З 2009 року і до сьогоднішнього дня служив. У той момент, коли поїхав до рідних, щоб допомогти, мені сказали – якщо не повернуся мене оголосять дезертиром», - заявив «Вєстям Крима» зрадник, якого в сюжеті іменують "ексвійськовослужбовцем". 


Пропагандисти в сюжеті кажуть: чоловікові натякнули, що незабаром йому доведеться взяти до рук зброю. Він не став підтримувати націоналістів. Натомість вирішив забезпечити безпеку сім'ї та залишити Україну.Що ж: такі "військовослужбовці" - єдині, кого ви можете схилити на свій бік. Решта ж, в тому числі і спортсмени найвищого класу, готові зустріти вас зі зброєю в руках та пришвидшити рух в напрямку "Москви".

Поділитися

1995

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини