04.02.2023

БОГДАН ЯДОВ – ЧЕМПІОН «ВЕЛИКОГО ШОЛОМУ» В ПАРИЖІ, ДАР'Я БІЛОДІД – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА!

У Парижі на турнірі найпрестижнішої регулярної категорії турнірів «Великого Шолому» українські дзюдоїсти здобули дві медалі – золоту та бронзову!

Богдан Ядов у ваговій категорії до 66 кг у конкурентній сутичці переміг монгола Ерхембаяра Батоґтоха та першим з українців виграв свій фінальний матч у 2023 році (на турнірі в Португалії наші дзюдоїсти поступилися у трьох матчах за бронзу та одному за золото) – допоміг йому в цьому прийом у партері, оцінений як ваза-арі. Для чинного чемпіона Європи цей титул став дебютним на подібному рівні турнірів (раніше в активі Ядова були три бронзові нагороди).

Дар'я Білодід здобула першу важливу нагороду у новій для себе ваговій категорії. Незважаючи на небезпеку вилучення через перебір шидо, українка перевела сутичку в додатковий час, де провела 2 прийоми на оцінку «ваза-арі», перший з яких було згодом скасовано. Однак Дар'я провела грамотний бій і виборола місце на п'єдесталі у категорії до 57 кілограмів.

Джерело: Base of Ukrainian sports