Зимові види спорту

06.04.2023

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ЗДОБУЛА ДРУГУ ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Жіноча збірна України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в дивізіоні 3А і продовжує боротьбу за перше місце. Українки в третьому турі зіграли проти збірної Естонії.

Україна домінувала впродовж усіх періодів. За матч "синьо-жовті" провели 79 кидків по воротах суперниць, коли естонки - всього 10. Збірна України одержала комфортну перевагу ще в першому періоді, закинувши 3 шайби.

Таким чином Україна перемагає із рахунком 5:0. Це друга суха звитяга нашої команди на Чемпіонаті світу. Стартовий матч українки виграли в Румунії (4:0), наступний поєдинок програли Гонконгу (1:2). Перемога над Естонією дозволяє Україні продовжити боротьбу за лідерство у власному дивізіоні.

Україна – Естонія – 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)

Шайби: 1:0 – Цимиренко (Телегіна, Кириченко, - більш.), 11:09. 2:0 – Ценова (Лесь), 16:45. 3:0 – Телегіна (Цимиренко, Добровольська), 17:27. 4:0 – Лопатіна (Майфельд, Лесь), 33:46. 5:0 – Рожок (Елізабет Аліпова-більш.), 39:17

Завтра, 7 квітня, починаючи з 13:00 за київським часом українки гратимуть з болгарками, які поступилися збірним Гонконґу і Литви, а перемогли Естонію.