Зимові види спорту

22.04.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ПЕРЕМАГАЄ У СПАРИНГУ МАЙБУТНЬОГО СУПЕРНИКА НА ЧС

Чоловіча збірна України з хокею провела третій товариський матч у межах підготовки до чемпіонату світу. "Синьо-жовті" обіграли Литву з рахунком 5:2.

Україна завершує підготовку до старту на чемпіонаті світу у дивізіоні ІА. "Синьо-жовті" вже встигли провести два спаринги: двічі зустрілися з резервною командою Латвії, якій спершу програли (2:3), а потім перемогли в овертаймі (2:1).

Наступний матч Україна грала проти Литви – господаря чемпіонату світу та одного із суперників "синьо-жовтих" на турнірі. Поєдинком проти литовців Україна закриватиме програму виступів на ЧС-2024.

Найрезультативнішим став перший період зустрічі між Україною та Литвою. "Синьо-жовті" вийшли вперед, закинувши дві шайби, проте до кінця 20-хвилинки пропустили двічі.

До початку третього періоду рахунок у матчі Україна — Литва був незмінним. Однак в останній 20-хвилинці "синьо-жовті" закинули одразу три шайби у ворота литовців та перемогли з рахунком 5:2.

Хокей. Товариський матч

Литва – Україна – 2:5 (2:2, 0:0, 0:3)

Шайби: 0:1 – Дахновський, 06:17. 0:2 – Дахновський (Коренчук, Кривошапкін), 10:52. 1:2 – Ґінтаутас (Чізас, Кракаускас), 15:55. 2:2 – Ґрінюс (Ґусєвас), 16:23. 2:3 – Захаров (Фадєєв, Кривошапкін, – більш.), 44:15. 2:4 – Коренчук (Трахт, – п.в.), 58:15. 2:5 – Ворона (п.в.), 59:30

Наступний контрольний матч Україна проведе у середу, 24 квітня, проти Китаю. Ця гра стане останньою підготовчою перед стартом чемпіонату світу-2024.

Збірна України наприкінці квітня розпочне боротьбу на чемпіонаті світу-2024. П’ятий сезон поспіль "синьо-жовті" проведуть у дивізіоні IВ.

Минулого сезону Україна зупинилась за крок до підвищення у класі: посіла друге місце в дивізіоні IВ. До групи IA пробилася Японія, обійшовши Україну на п'ять очок.

Чемпіонат світу-2024 пройде з 27 квітня по 3 травня. В цей період Україна проведе п'ять матчів дивізіону IВ. Підвищення в класі здобуде лише команда на першій сходинці турнірної таблиці.

Україна на ЧС-2024 з хокею: розклад матчів

27 квітня. 19:30. Естонія — Україна

28 квітня. 19:30. Україна — Нідерланди

30 квітня. 12:30. Україна — Китай

1 травня. 12:30. Україна — Іспанія

3 травня. 19:30. Литва — Україна