Зимові види спорту

05.04.2024

Є ПЕРША В ІСТОРІЇ КОМАНДНА МЕДАЛЬ УКРАЇНИ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЧС З ФРИСТАЙЛУ!

Українська команда - бронзові призери юніорського чемпіонату світу 2024 з фристайлу (акробатика)!

Сьогодні, 5 квітня, у другий змагальний день ЮЧС-2024 в італійському К'єза-ін-Вальмаленко, відбувалися змагання в змішаній командній дисципліні. Українську збірну представляли Ангеліна Брикіна, Захар Максимчук та Максим Кузнєцов.

У супер-фіналі наша команда набрала 245.95 балів, поступившись лише суперникам з Канади (287.59 балів) та Китаю (280.60 балів)

Ця медаль стала історичною для юніорської збірної, адже ніколи раніше у своїй історії наші спортсмени не піднімалися на подіум у командній дисципліні.

До слова, для Ангеліни Брикіної це вже друга бронзова медаль на цьому чемпіонаті світу - вчора українка стала третьою в особистому заліку

Вітаємо українську команду лижних акробатів з успішним виступом на юніорському чемпіонаті світу!

Джерело: nocukraine