Зимові види спорту

14.03.2024

ВРАЖАЮЧИЙ КАМБЕК УКРАЇНСЬКИХ ХОКЕЇСТОК У ПОЄДИНКУ ЗІ СЕРБКАМИ!

Збірна України з хокею здобула свою третю перемогу в сезоні жіночого ЧС-2024. У третьому турі групи IIIA "синьо-жовті" в овертаймі здолали команду Сербії - 5:4.

Україна стартувала на турнірі з двох перемог: над збірними Болгарії та Литви із загальним рахунком 12:2. Сербія від початку чемпіонату перемогла болгарок (3:1) і зазнала розгрому від Румунії (0:7).

Від початку ігрового дня четверга, 14 березня, саме румунки вийшли на перше місце групи завдяки перемозі над Литвою (4:3). Відтак Україна мусила вигравати свій третій матч, аби зрівнюватися із суперницями за очками.

Сербії вистачило 10 секунд, аби відкрити рахунок. Вже у першій атаці суперниці України відзначилися завдяки кидку Катаріни Васільєвич.

До завершення першого періоду Сербія подвоїла перевагу, а також результативно розпочала другу 20-хвилинку - Україна поступалася 0:3.

На 25-й хвилині зустрічі "синьо-жовті" відіграли одну шайбу зусиллями Валерії Манчак — шайба після її кидка зрикошетила від суперниці й перелетіла воротарку Сербії.

Проте вже в заключному періоді Сербія відновила перевагу в три голи. Свою четверту шайбу команда закинула, граючи в чисельній більшості.

Одну шайбу українки відіграли, реалізувавши власну кількісну перевагу. Дубль оформила Манчак, що цілила у незахищений кут воріт.

Ще хвилини вистачило Валерії Манчак, аби зробити хеттрик дальнім кидком. Шайба залітала у ворота вже від руки голкіперки.

Вийшовши на заключний відрізок гри з шістьма польовими хокеїстками, Україна забила свою третю шайбу за три хвилини - Дарія Цимиренко відновила паритет і перевела гру на овертайм!

Вже у додаткові п'ять хвилин Манчак закинула свою четверту шайбу в матчі - та принесла Україні видовищну вольову перемогу.

ЧС-2024. Група IIIA. 3-й тур

Україна - Сербія - 5:4 (0:2, 1:1, 3:1, 1:0 ОТ)

У турнірній таблиці українки зберегли друге місце і одним очком поступаються лідеркам групи з Румунії.

Група IIIA: турнірна таблиця (після трьох турів)

1. Румунія - 9 очок (3 матчі), 15:5 (різниця голів)

2. Україна - 8 (3), 17:6

3. Сербія - 4 (3), 7:13

4. Литва - 2 (3), 6:8

5. Хорватія - 1 (2), 3:6

6. Болгарія - 0 (2), 2:12

Підвищення до дивізіону II отримає команда на першій сходинці на підсумками п'яти турів.

ЧС-2024: матчі збірної України

П'ятниця, 15 березня. 13:30. Румунія — Україна (4-й тур)

Неділя, 17 березня. 20:30. Хорватія — Україна (5-й тур)