Зимові види спорту

17.12.2022

ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ З ХОКЕЮ. УКРАЇНА – КОРЕЯ – 7:1

У польському Битомі відбувся четвертий поєдинок Чемпіонату світу U-20 у дивізіоні 1B. Цього разу на льоду зустрілися збірні України та Кореї і наша команда одержала розгромну перемогу.

Перший період стартував з помітної переваги української команди. Вже на 3 хвилині ми грали у форматі 5 проти 3. Змінити рахунок вдалося після повернення одного з польових гравців збірної Кореї. У воротах відзначився Артем Грабовецький (1:0). Згодом, подвійну більшість заробили суперники, проте вона залишилася нереалізованою. До того ж, граючи у меншості Давид Сібілевич здійснив сольний прохід, але закинути шайбу не вдалося. Наприкінці періоду корейці знову мали кількісну перевагу, але на табло це ніяк не позначилося.

На 6 хвилині другого періоду Ілля Дубський подвоює рахунок на табло (2:0). Після чого, корейці грали в більшості, але провели її безрезультатно. Пізніше наша команда також грала у форматі 5 проти 4, проте цей шанс не був використаний. На 16 хвилині другого ігрового відрізку збірна України володіла кількісною перевагою, внаслідок чого Артем Грабовецький оформив дубль (3:0). За дві хвилини до кінця періоду Станіслав Садовіков відзначився у воротах суперника і зробив рахунок 4:0 (більшість). На останніх секундах, корейці закидають свою першу шайбу в матчі (4:1).

На старті третього періоду ми побачили початок брудної гри збірної Кореї, де вони намагались вивести наших хокеїстів на емоції, але ті не піддалися. Згодом, на 6 хвилині цього ігрового відрізку, Артем Грабовецький оформив хеттрик (5:1). Пізніше, між командами виникла сутичка і вони отримали обопільне вилучення. В середині двадцятихвилинки Данило Трахт відзначився в воротах корейської команди (6:1). Суперники продовжили провокувати хокеїстів нашої збірної, проте українці не повелися на це. В результаті, корейцям довелося захищатися втрьох проти п‘яти хокеїстів української команди. Але це їм не вдалося, адже за 7 хвилин до кінця поєдинку Данило Трахт оформив дубль і збільшив перевагу українців на табло (7:1).

Матч закінчився з рахунком 7:1. Дякуємо хлопцям за гру і бажаємо удачі в заключному поєдинку проти Японії, який відбудеться 17 грудня о 21:00. Вболіваємо за український хокей разом!

Автор: Валерія Танцуренко