Зимові види спорту

17.03.2024

УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ВИГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ В ДИВІЗІОНІ ІІІА

Жіноча збірна України розгромила Хорватію та підіймається до дивізіону ІІВ.

У заключному турі жіночого Чемпіонату світу з хокею у дивізіоні ІІІА збірна України зустрілась зі збірною Хорватії.

Суперницям вдалось забити один гол у першому періоді й піти на перерву перемагаючи. Проте, в другій 20-хвилинці наша збірна спокійно відігралась та вийшла вперед. Зрівняв рахунок влучний кидок Олександри Машкіної вже на другій хвилині періоду. Далі Поліна Телегіна, Валерія Манчак та Антоніна Роганова довели рахунок до розгромного. На другу перерву команди пішли за рахунку 4:1 на користь українок.

У третьому періоді двома шайбами відзначилась Вікторія Ценова. Фінальна сирена зафіксувала перемогу збірної України з рахунком 6:1.

Найкращою голеадоркою у складі нашої команди на турнірі стала Валерія Манчак, в активі якої - 8 голів та 10 результативних передач!

Таким чином, вигравши всі матчі чемпіонату з загальним рахунком 28:8, українки з першої позиції пробиваються до дивізіону ІІВ.