Зимові види спорту

08.02.2024

УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ ДОЛАЮТЬ КОРЕЮ НА СТАРТІ ОЛІМПІЙСЬКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

У матчі першого туру третього етапу кваліфікації на Олімпійські ігри-2026, збірна України з рахунком 4:0 перемогла збірну Південної Кореї.

У першому періоді рахунок відкрив влучний удар Вадима Мазура. Олексій Ворона відзначився у воротах суперника на 2-й хвилині другого періоду. У третьому періоді шайби закидували Андрій Денискін та Даниїл Трахт.

Олімпійська кваліфікація. Група J. 1-й тур.

Південна Корея – Україна – 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 – Мазур (14:10, Лялька), 0:2 – Ворона (22:10, Бородай, Куцевич), 0:3 – Денискін (49:31, Пангелов-Юлдашев), 0:4 – Трахт (50:03 – більш, Пересунько, Мережко)

Південна Корея: Ха, Йеонсонг Лі - Сонг, Нам, Шин, Хонг, Чонг Мін Лі - Х.Кім, Жеонг, Чонгхун Лі, Х.Лі, Канг - С.Лі, Д.Лі, Бо, Йонг Жун Лі, Ан - Конг, Джи, Сангйеоб Кім, Сангвок Кім, Сіхвам Кім

Україна: Дяченко, Захарченко - Гребенюк, Пангелов-Юлдашев, Лялька, Мазур, Морозов - Мережко, Сисак, Пересунько, Трахт, Захаров - Чолач, Ратушний, Денискін, Фадєєв, Ворона - Андрейків, Куцевич, Панченко, Бородай - Коренчук

Наступний матч наша збірна проведе завтра, 9 лютого. О 21:15 розпочнеться гра проти збірної Польщі.

До фінального раунду відбору на Олімпіаду-2026 пройде лише переможець групи.

Джерело: ukrsportbase