Новини

Зимові види спорту

04.05.2024

ОЛЕГ ШАФАРЕНКО: ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ ТРЕБА ЗАКРІПИТИСЯ В ДИВІЗІОНІ ІА

Фото: ФХУ


Асистент головного тренера збірної України з хокею прокоментував перемогу "синьо-жовтих" над Литвою (4:1). Нагадаємо, що національна хокейна команда виграла всі 5 матчів й не лише виграла ЧС-2024 в дивізіоні ІВ, а й підвищилась у класі.


У 2025 році українські хокеїсти гратимуть у дивізіоні ІА чемпіонату світу, другому за рангом.


"Литовці вийшли грати на останній бій і дуже жорстко грали, на межі фолу. Але ж судді дозволили це робити. В них були вилучення, ми скористалися цим і покарали їх за це. Гадаю, коли 3:0, було ближче до закономірного результату"."Завдання на дивізіон ІА? [Треба] втриматися [у дивізіоні ІА]. Всі команди рівні, одна одну обігрують, незрозуміло, хто буде перший чи другий. Ми вже вийшли туди і треба закріпитися там, щоб не повернутися одразу назад [у дивізіон ІВ]".


"Щодо олімпійської кваліфікації, то буде важко, це розуміємо. Ми лише розпочинаємо грати у цей швидкий, сучасний хокей. Треба буде виходити грати, а там буде видно. Буде дуже складно, всі збірні або грали чи будуть грати у найвищому дивізіоні".


Україна втретє в історії виграла чемпіонат світу у дивізіоні ІВ, який є третім за рангом у світовому хокеї. Раніше це траплялось у 2013 та 2016 роках.


Джерело - Суспільне Спорт

Інші Новини