30.09.2024

НОВОСТВОРЕНИЙ "ШТОРМ" ВИБОРЮЄ КУБОК УКРАЇНИ З ХОКЕЮ

Новостворений одеський "Шторм" вперше в історії завоював Кубок України з хокею.

У фіналі турніру вони обіграли київський "Тризуб" з рахунком 6:0.

Цьогорічний Кубок України розпочався зі стадії чвертьфіналу, де чинний володар трофея "Кременчук" потрапляв одразу у 1/2 фіналу.

На шляху до фіналу одеський клуб переграв 15-разового переможця чемпіонату України київський "Сокіл" та торішнього переможця Кубка "Кременчук". Київський "Тризуб" ж обіграв "Київ Кепіталз" та херсонський "Дніпро".

Для обох команд - це перший вихід у фінал національного кубка в історії, який у 2024 році проходив у Кременчуці

Перший період фінальної гри завершився з мінімальною перевагою "Шторму" - 1:0 завдяки шайбі Дмитра Кобильника. У другій 20-хвилинці одеська команда відзначилася одразу чотири рази: в Микити Сидоренко дубль на сьомій та 13-й хвилині, ще по одному закинули Іван Омельчук й Ілля Крикля, який останнім забив у другому періоді - 5:0. У третій 20-хвилинці зробив дубль Кобильник. Його шайба встановила остаточний рахунок у матчі - 6:0.

Кубок України. Фінал

"Шторм" - "Тризуб" - 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Найтитулованішим клубом в історії змагань є київський "Сокіл", який двічі перемагав у розіграші Кубка в 2007 та 2022 роках.

Це лише четвертий розіграш національного кубка в історії. Крім "Сокола", трофей підкорювався "Кременчуку", який виграв його у 2023 році.

Джерело: suspilne.media