Новини

Зимові види спорту

10.02.2024

НА ЗИМОВИХ ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ-2024 - БЕЗ росіян і білорусів


Російські та білоруські атлети не виступлять на зимових Дефлімпійських іграх, що відбудуться впродовж 2–12 березня 2024 року в турецькому Ерзурумі.


У грудні 2023-го Міжнародний дефлімпійський комітет (ICSD) ухвалив рішення про допуск російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання.Як йдеться в заяві Національного комітету спорту інвалідів України, кропітка комунікація з лідерами Міжнародного дефлімпійського комітету (Міжнародного спортивного комітету глухих), доказовість недопустимості поєднання дефлімпійського спорту і підтримки війни, вбивства, насилля і окупації дали можливість таким чином сформулювати критерії так званої «нейтральності» для суб’єктів дефлімпійського спорту росії і білорусі, що вони повинні були спеціальною персональною декларацією визнати свою непідтримку війни росії на території України. А це виявилось неможливим для суб’єктів російського і білоруського спорту.


"І таким чином, ми маємо доказ, що росія і білорусь цинічно використовують спорт як інструмент пропаганди і підтримки війни", - підсумували ситуацію в НКСІУ.


Інші Новини