Зимові види спорту

09.11.2023

ЕФЕКТНИЙ КАМБЕК УКРАЇНСЬКИХ ХОКЕЇСТІВ У ПОЄДИНКУ З УГОРЩИНОЮ НА СТАРТІ МЕМОРІАЛУ ШАРКОЗІ

Збірна України в першому матчі під керівництвом нового тренерського штабу на чолі з Дмитром Христичем святкувала яскраву перемогу над представниками дивізіону 1А - збірною Угорщини. Наші хокеїсти поступалися в ході гри 0:2, 1:3, 2:4, але, закинувши дві шайби в кінцівці, вирвали перемогу в основний час.

Угорщина – Україна – 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
Шайби:
1:0 – М. Немеш (Гадобаш), 04:31. 2:0 – Б. Варґа (Б. Горват, Гадобаш, – більш.), 13:02. 2:1 – Ворона (Денискін, – більш.), 18:01. 3:1 – Б. Горват (Стіпіч, – менш.), 26:11. 3:2 – Мережко (Бородай, Панченко), 29:08. 4:2 – Б. Варґа (Ґалло, Льовеї, – більш.), 33:55. 4:3 – Ворона (Пересунько, – більш.), 37:05. 4:4 – Пересунько (Мережко, Мазур), 56:40. 4:5 – Куцевич (Ворона). 57:52
Угорщина: Д. Горват; Фейєш – Стіпіч, Ґалло – Б. Горват – Льовеї; М. Горват – Гадобаш, Б. Варґа – Д. Надь – Шлекманн; Фалуш – Пошґаї, Тербоч – Патерка – М. Немеш; Вокла – Р. Кіш, А. Міхай – К. Немет – Вертеш; Сіраньї. Тренер – Дональд МакАдам
Україна: Дьяченко; Сисак – Мережко, Пересунько – Мазур – Трахт; Ратушний – Матусевич, Лялька – Захаров – Коренчук; Андрейків – Гребеник, Денискін – Ружніков – Ворона; Бородай – Куцевич – Панченко; Варава, Янішевський. Тренер – Дмитро Христич

Цей матч був не схожим на ті поєдинки, які відбувалися між українцями і угорцями при попередніх наставниках обох збірних, тобто при Вадимі Шахрайчуку і Кевіні Константіні. Ті зустрічі були в’язкими і закритими, з невеликою кількістю голів. Сьогодні ж ситуація на майже рідному для нас з огляду на те, скільки тут доводилося в останні роки грати, льоду «Тюскечарнока» була протилежною. Команди порадували феєрією голів, а до того ж ще й чимало моментів не використали. Оборона сьогодні була ахіллесовою п’ятою обох суперників. По кілька шансів забити команди мали ще до того, як Мартон Немеш на п’ятій хвилині зміг пробити екренованого своїми і чужими Богдана Дьяченка кидком від синьої лінії.

До першої перерви команди обмінялися голами в більшості, а після поновлення гри українці, намагаючись розіграти зайвого, грубо помилилися. Ця помилка призвела до голу Балінта Горвата в меншості. До честі нашої команди, після такого провалу вона швидко отямилася і змогла скоротити рахунок до мінімуму. Причому гол капітана Ігоря мережка, який вдало зіграв на добиванні, став для збірної України сотим у протистояннях з угорцями.

Врешті, знову обмінявшись у другій половині другого періоду шайбами в більшості, питання про переможця команди відклали на заключну третину гри. На її початку наша команда втратила кілька нагод забити, а після того гра трохи заспокоїлася. Але засушити гри повністю суперникам не вдалося. В кінцівці наші хокеїсти змогли знайшли свої шанси і не просто перевели гру в овертайм, а вирвали перемогу. Спершу Мережко накинув з центру майданчика на п’ятак на Вадима Мазура, той удотик віддав на Пересенька, а Олександр рахунок зрівняв, а потім Владислав Куцевич, отримавши передачу з-за воріт від Ворони, закинув переможну шайбу.

Завтра, 10 листопада, починаючи з 16:00 збірна України зіграє другий матч на Меморіалі Шаркозі проти словенців, які сьогодні поступилися 0:1 італійцям.

Джерело: fhu.com.ua