Зимові види спорту

24.01.2024

П'ЯТИЙ ДЕНЬ ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ: ЯК ЗМАГАЛИСЯ УКРАЇНЦІ

Українці завершили свої виступи у п'ятий день IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх.

У першому заїзді гігантського слалому серед юнаків Олександр Пацаган фінішував 52-м, однак не зміг дістатися фінішу в другій своїй спробі, тому результат українця не був зарахований.

Валерія Шейгас, Поліна Пуцко, Дмитро Крюков та Олександр Біланенко фінішували дев'ятими у змішаній біатлонній естафеті. У пасиві української команди 5 штрафних кіл та 15 додаткових набоїв. На цьому завершилась програма біатлону у межах IV зимових ЮОІ.

Марія Анійчин не змогла пробитись до фіналу слоупстайлу. Українка завершила кваліфікацію на 19-й позиції. Наталія Казюк не стартувала.

Після п'яти змагальних днів у медальному заліку ігор лідирує збірна Італії (9 золотих медалей, 2 срібні, 2 бронзові). Україна з однією срібною та однією бронзовою нагородами йде на 19-й позиції.

Джерело: ukrsportbase