Новини

26.04.2022

ВЕЛИКОДНЄ ДИВО! ОЛЕКСАНДРУ ОБЕДИНСЬКОМУ ПОВЕРНУЛИ ВНУЧКУ, ВИКРАДЕНУ В ДНР


Викрадену в ДНР 12-річну доньку загиблого у Маріуполі ватерполіста Євгена Обединського повернули в Україну.


Великоднє диво! Саме так, у двох словах можна описати неймовірну історію маленької Кіри Обединської.


17 березня під час авіаційного бомбардування Кіра Обединська, 12-річна дівчинка з Маріуполя, втратила свого батька – Євгена Обединського, багаторазового чемпіона України з водного поло, екскапітана національної збірної команди України з водного поло. Після смерті тата Кіра залишилася круглою сиротою, оскільки маму вона втратила, коли була ще немовлям.


Понад місяць неповнолітня дитина перебувала на окупованій території так званої ДНР у Донецьку. Туди Кіру, насильно разом з іншими маріупольцями, з якими вона перебувала у бомбосховищі, рятуючись від російських бомб та ракет, вивезли так звані "асвабадітєлі".


При цьому орки насильно відібрали документи у всіх тих, хто перебуває поруч з Кірою. Обіцяли зробити нові російські документи, щоб надалі відправити їх на територію росії.


З-поміж рідних дівчинки в Україні у неї залишився її дідусь Олександр Обединський, Заслужений тренер України з водного поло, багаторазовий чемпіон України, надзвичайно відома та порядна у спортивних колах Людина. Він дуже переживав за долю своєї онуки. І ось, нарешті, у ці Великодні дні трапилося диво. Кіру вдалося повернути в Україну, на контрольовані території.


Зараз 12-річна Кіра Обединська разом із дідусем Олександром знаходиться у Києві. Тож, як бачимо, Бог таки є на світі, а справедливість і добро тріумфує, перемагаючи пітьму та зло!


Фото: Суспільне

Інші Новини