Новини

13.09.2021

УКРАЇНСЬКІ ВАТЕРПОЛІСТИ ПРОВЕЛИ ДРУГИЙ МАТЧ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИВатерполісти збірної України U-17 провели другий матч у фінальній частині чемпіонату Європи, що триває на Мальті. Синьо-жовті після поразки у першому матчі з рахунком 6:26 від збірної Чорногорії з рахунком 5:10 поступилися збірній Італії. За збірну України у цьому матчі забивали Данило Соколов, Микола Багрій, Денис Кисленко (двічі) та Данило Хацко. 


Попереду на команду Віктора Момота на Мальті чекає ще один матч групового етапу – проти збірної Нідерландів. Вочевидь, саме на цей матч наші гравці зроблять найбільшу ставку. Проти збірної Нідерландів українці зіграють у вівторок, 14 вересня.


Нагадаємо, кістяк збірної України у фінальній частині чемпіонату Європи на Мальті склали гравці зі Львова, Харкова, Ужгорода та Дніпра.


Нагадаємо, збірна України з водного поло U-17 вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи, успішно подолавши груповий кваліфікаційний етап. Тоді наші хлопці перемогли Францію та Болгарію, натомість поступилися флагману світового водного поло збірній Хорватії. Матчі кваліфікаційного етапу відбулися на хорватському острові Корчула.

Поділитися

1914

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини