21.08.2023

УКРАЇНСЬКІ ДЕФЛІМПІЙЦІ - ДРУГІ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2023 З ПЛАВАННЯ

Дефлімпійська збірна України виступила на чемпіонаті світу-2023 з плавання, який завершився в Буенос-Айресі (Аргентина).

За підсумками чемпіонату серед спортсменів із порушенням слуху наша збірна завоювала 28 медалей: 11 золотих, 9 срібних і 8 бронзових!

Такий чудовий результат дозволив українській збірній фінішувати другою в загальнокомандному заліку. Українці поступились лише спортсменам зі Штатів, які здобули 25 медалей, проте переважають за кількістю золотих (13).

Найтитулованішим плавцем збірної України на світовій першості став 20-річний Ілля Султанов. Триразовий дефлімпійський чемпіон завоював на цих змаганнях сім нагород (чотири особисті й три в естафетах), зокрема п'ять золотих (три з них – в індивідуальних дисциплінах).