21.08.2023

УКРАЇНА ФЕЄРИТЬ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЄВРО-2023 ЗІ СТРИБКІВ У ВОДУ

Ukrainian Diving Federation

У Рієці (Хорватія) триває юнацький чемпіонат Європи зі стрибків у воду.

Розпочала Євро-2023 серед юніорів збірна України золотом! Наш колектив, який представляють Аванесов Данило, Азаров Кирило, Глижіна Каріна, Гриценко Марк, стала чемпіонами у змішаній команді. Українці набрали 377.10 бали, випередивши на 22,2 команду Німеччини. Трійку найкращих замкнули іспанці (310.90).

Наступного дня золоту нагороду завоювала українка Каріна Глижіна - наша спортсменка стала найкращою в стрибках з 3-метрового трампліну (група В). Із сумою 341.35 бала Каріна не залишила жодних шансів суперницям.

Ще одне золото здобули дебютантки змагань - Діана Шевченко та Аліса Мєшкова у нелегкій боротьбі здобули 1 місце у синхронних стрибках з вишки (245.13 бал).

Юнацька континентальна першість у Хорватії триватиме до 25 серпня, тож українці мають неодноразову можливість ще раз піднятись на п'єдестал.