07.05.2023

ТРІУМФАЛЬНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЕТАПУ КУБКА СВІТУ: УКРАЇНКИ БЕРУТЬ ЗОЛОТО В АКРОБАТИЧНІЙ ГРУПІ!

Здобутим «золотом» завершують українські атлетки виступ на другому етапі Кубка світу з артистичного плавання у французькому Монпельє!

За виступ в акробатичній групі українки отримали 260.2750 бала, значно випередивши найближчих конкуренток - команди США та Китаю. Наші синхроністки вдруге поспіль виграли етап Кубка світу в акробатиці.

Чемпіонками стали: Владислава та Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко.

На етапі Кубка світу у Монпельє збірна України посіла третє місце у медальному заліку, виборовши три нагороди: дві золоті — в довільному дуеті та акробатичній групі та срібну — в технічному соло.

Вітаємо наших чарівних спортсменок та їх тренера Світлану Саідову! Пишаємося вами!

Джерело: Ukrainian synchronized swimming