05.05.2023

СЕРЕДА ТА БОЛЮХ ЗДОБУЛИ "СРІБЛО" НА ДРУГОМУ ЕТАПІ КУБКА СВІТУ ЗІ СТРИБКІВ У ВОДУ

Збірна України зі стрибків у воду завоювала першу нагороду на другому етапі оновленого Кубка світу в Монреалі. Срібну медаль вибороли Олексій Середа та Кіріл Болюх у синхронних стрибках із 10-метрової вишки.

Українці показали суму 412,74 бала - такий результат дозволив нашим спортсменам пінятись на другу сходинку п'єдесталу пошани. Відставання від китайської пари стрибунів склало 43.98 бала.

Нагадаємо, на першому етапі Кубка світу дует українців завоював "бронзу" в синхронних стрибках. Олексій Середа також виборов срібну нагороду в стрибку 10-метрової вишки на турнірі в Сіані. Етап у Монреалі - заключний перед чемпіонатом світу з водних видів спорту. У серпні, після світової першості, відбудеться Суперфінал сезону Кубка світу в німецькому Берліні. За результатами перших двох етапів найкращі стрибуни відбираються до Суперфіналу, де будуть змагатися лише найкращі.