07.07.2023

ОЛЕКСАНДР ЖЕЛТЯКОВ Б’Є РЕКОРДИ ТА ВИБОРЮЄ ЗОЛОТО ЮНІОРСЬКОГО ЄВРО З ПЛАВАННЯ!

Чудові новини надходять з Белграду, який приймає чемпіонат Європи з плавання серед юніорів!

Олександр Желтяков, який напередодні став срібним призером на 50 м на спині, встановивши юніорський рекорд України (25.10 сек.), не зупинився на досягнутому.

Сьогодні 17-річний спортсмен з Дніпра здобув золото на 200-метрівці своїм коронним стилем, двічі впродовж дня оновлюючи дорослий та юніорський рекорди України. Переможний час вихованця Олександра Кулика 1.55,79 став ще й новим рекордом чемпіонатів Європи серед юніорів.

Ще одну медаль – срібло приніс сьогодні Україні Олексій Грабаров, фінішувавши з другим часом – 4.22,94 на 400 м комплексом.

Отже, за два дні до завершення змагань в українській скарбничці три нагороди – золота та дві срібні!