21.12.2021

МИХАЙЛО РОМАНЧУК ЗДОБУВАЄ БРОНЗУ У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ НА КОРОТКІЙ ВОДІ НА 1500 МЕТРІВ

У фіналі на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді Михайло Романчук вже звично повів боротьбу за перемогу з німцем Велбруком, який цьогоріч продемонстрував третій в історії результат на 1500 метрів та італійцем Палтіньєрі, володарем світового рекорду на цій дистанції.

Розпочав Михайло неспішно, поступово додаючи впродовж дистанції. Згодом замість італійця до трійки лідерів підключився тунісець Ахмед Хафнауі, обійшовши українця, який зайняв проміжну 3 позицію.

Вже за 30 метрів до фінішу стало зрозуміло, що Велбрука наздогнати не вдасться, тож основна боротьба розгорталася за срібло.

Випередити 19-річнеого африканця не вдалося. 14:11.47 та третє місце у Михайла Романчука. А Флоріан Велюрук фінішував з новим світовим рекордом - 14:06.88.