23.06.2024

ДЕБЮТНА МЕДАЛЬ ПЛАВЦЯ ВЛАДИСЛАВА БУХОВА НА ЄВРО: "БРОНЗА" НА ДИСТАНЦІЇ 50 МЕТРІВ

Плавець Владислав Бухов приніс Україні восьму медаль на чемпіонаті Європи-2024 з водних видів спорту. У сербському Белграді він посів третє місце у чоловічих змаганнях з плавання на 50 метрів вільним стилем.

У кваліфікації 21-річний українець посів третє місце свого запливу (22.22 секунди). Бухов покращив свій час у півфіналі - кваліфікувався до медального старту з результатом 21.94 секунди (3-тє місце).

У фіналі Бухов подолав дистанцію за 21.85 секунди - і посів третє місце. Українця випередили грек Крістіан Гколомєєв та Стергіос Маріос Білас - на 0.14 та 0.13 секунди відповідно.

Вперше у 50-метрівках вільним стилем Бухов змагався на великих міжнародних турнірах у званні чинного чемпіона світу, в лютому здобувши історичне "золото" на першості в Катарі.

Євро-2024. 50 м вільним стилем, чоловіки - фінал

1. Крістіан Гколомєєв (Греція) - 21.72 секунди

2. Стергіос Маріос Білас (Греція) - 21.73 секунди

3. Владислав Бухов (Україна) - 21.85 секунди

Бухов провів свій другий фінал цьогорічного чемпіонату: Владислав у другий день медальних стартів посів п'яте місце на 50 метрах батерфляєм.

Третій український призер чемпіонатів Європи з плавання на 50 м вільним стилем. Нагороди в дисципліні раніше здобували Олександр Волинець і Андрій Говоров (в обох - по "сріблу" та "бронзі").

Дебютна нагорода Бухова на дорослих чемпіонатах Європи. На цьому рівні в змаганнях 50 м вільним стилем українець досі не фінішував вище восьмого місця.

Четверта медаль України з плавання на Євро-2024 та восьма - в усіх спортивних дисциплінах чемпіонату. Нагороди серед плавців у Белграді також здобували Михайло Романчук та Олександр Желтяков.