Новини

08.02.2024

ЗМІНА КЕРІВНИЦТВА ЗСУ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ЗАЛУЖНОГО ТА ПРИЗНАЧИВ ГОЛОВКОМОМ ЗСУ СИРСЬКОГО


Президент Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні, 8 лютого, зустрівся із Валерієм Залужним. Зокрема глава держави обговорив із генералом, яких оновлень потребують Збройні сили України. Пізніше Зеленський повідомив, що звільнив Залужного із посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив генерал-полковника Олександра Сирського. Про це Володимир Зеленський написав у Telegram.


"Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних сил України. Час для такого оновлення - саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді", - йдеться у дописі Зеленського.


Своєю чергою Валерій Залужний заявив, що під час зустрічі із президентом, прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.


"Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024-го. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом. Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, президенту України", - йдеться у дописі Залужного у Telegram.


Пізніше під час звернення Зеленський повідомив, що призначив на посаду головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Сирського.


Водночас офіційного указу про звільнення генерала Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ поки немає. Але у коментарі Суспільному співрозмовник із команди генерала повідомив, що очікують на офіційний указ.


Джерело: suspilne.media

Інші Новини