Новини

06.05.2022

У ЧОРНОМУ МОРІ ГОРИТЬ КОРАБЕЛЬ. ЦЕ МОЖЕ БУТИ ФРЕГАТ "АДМІРАЛ МАКАРОВ"


У Чорному морі поблизу острова Зміїний горить російський фрегат проекту 11356Р типу Буревісник. За попередніми даними, його вразила українська протикорабельна крилата ракета “Нептун”. Про це повідомляють в одеському телеграм-каналі “Думская”.


“Над цим районом акваторії Чорного моря зараз кружляє ворожа авіація, на допомогу кораблю з тимчасово окупованого Криму вийшли рятувальні судна”, – йдеться в інформації.


Відомо, що на судні спочатку стався вибух, а потім загорілося на борту. За попередньою інформацією, корабель був уражений українською ПКР “Нептун”. Офіційних повідомлень, щодо цього, поки нема.


Наразі поки не зрозуміло, який саме горить фрегат такого типу. У складі Чорноморського флоту рф таких є три. Проте за словами нардепа Олексія Гончаренка, було підбито саме “Адмірал Макаров”.


Це новий ракетний фрегат, його ввели в дію у 2017 році. Він оснащений сучасними засобами ППО та озброєний крилатими ракетами “Калібр”.


“Неофіційні російські джерела повідомляють, що неприємності спіткали новий ракетний фрегат “Адмірал Макаров”… За попередньою інформацією, фрегат не зміг ухилитися від української протикорабельної ракети “Нептун”. Корабель сильно пошкоджений, але залишається на плаву. Поки що”, – написав Гончаренко в Телеграм.

Інші Новини