Новини

25.10.2022

СБУ ОПУБЛІКУВАЛА АУДІОДОКАЗИ СПІВПРАЦІ БОГУСЛАЄВА З рф

Фото: Вікторія Рощина / Богуслаєв у залі суду 24 жовтня


Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов керівника АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, які підтверджують його співробітництво з росією.


Як передає Укрінформ, пресцентр СБУ зазначає: «Навіть після повномасштабного вторгнення агресора посадовець, який раніше неодноразово обирався народним депутатом від Партії регіонів, продовжував постачати двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів. Тим самим - фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста і села». 


При цьому він виправдовував напад росії і висловлював надію, що путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні тощо.

Як відомо, нещодавно співробітники СБУ затримали Богуслаєва та одного з працівників авіапідприємства і оголосили їм про підозри.


Згідно з оприлюдненими записами, Богуслаєв у березні говорив своїм співрозмовникам, що у Києві через ворожі обстріли загинуло багато людей, а також - що із розумінням сприймає удар росіян «Іскандером" по території «Мотор Січі».


Також Богуслаєв у розмові із представником російського ЗАТ «Двигуни Володимир Клімов - Мотор Січ» заявляв про готовність відправити цьому підприємству запчастини.


У травні він у розмові з ексдиректором ПАТ «Росвертол» П. Мотренком підтвердив, що «Мотор Січ» десятками відправляє агрегати до рф.


В СБУ запевнили, що робитимуть усе, аби встановити інших осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнути їх до відповідальності.


Джерело: ukrinform.ua

Інші Новини