Новини

21.07.2022

НАЦРАДА АНУЛЮВАЛА ЛІЦЕНЗІЇ ТЕЛЕКАНАЛІВ АХМЕТОВА


Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні анулювала ліцензії каналів інвесткомпанії SCM українського олігарха Ріната Ахметова.


Джерело: пряма трансляція засідання Нацради, директор зі зв'язків з громадськістю та комунікацій СКМ Наталя Ємченко у Facebook


Пряма мова Ємченко: "Крок за кроком ми виконуємо вимушене рішення Ріната Ахметова по його виходу з медіа-бізнесу в Україні - бо ми звикли жити за законом, навіть якщо з ними не згодні. Цей крок був за державою і вона його зробила".


Деталі: Члени Нацради проголосували за анулювання ліцензій щодо телеканалів "Україна", "Україна 24", НЛО TV, "Донбас", Індиго TV, Футбол 1, Футбол 2, Футбол 3, а також провайдерів Медіа Групи Україна – супутникової платформи Xtra TV та Oll.TV, також були анульовані ліцензії футбольного клубу "Шахтар", регіонального телеканалу ТВ-5 тощо.


Що передувало: У понеділок 11 липня Ахметов заявив, що змушений вивести свою інвесткомпанію SCM з медійного бізнесу. Група відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів, ліцензій друкованих медіа в Україні.


Джерело: Українська правда

Фото: телеграм-канал Инсайдер UA

Інші Новини