Новини

07.08.2023

ГОНОРОВИЙ ЗАПЛИВ: ЗБІР НА ГРАНАТОМЕТИ ДЛЯ РОТИ ГОНОР

12-13 серпня БФ Гуркіт спільно з спортивною командою Pasya Team проводить  благодійний заплив на 6, 3 та 1 км. Ціль – зібрати 2 400 000 грн на два гранатомети українського виробництва УАГ-40 для роти Гонор легендарного батальйону Вовки Да Вінчі. Ідея благодійного запливу з‘явилась у Андрія Писаренка – в цивільному житті адвоката в кримінальних справах, а нині – командира взводу вогневої підтримки роти Гонор.  До лютого 2022 року Андрій був регулярним учасником серії запливів Oceanman та трансконтинентальних запливів. Навесні Андрій, перебуваючи в госпіталі в Києві, зустрівся з тренерами команди Pasya Team. Також до створення та реалізації ідеї приєдналась дружина Андрія – Дар’я Писаренко – волонтерка БФ Гуркіт. 


Українські гранатомети УАГ-40 – це зброя, здатна вести вогонь на дистанцію понад 2 км, може знищувати як живу силу окупантів, так і їх легкоброньовану техніку та захисні споруди. Гранатомети мобільні, дозволяють воїнам швидко змінювати вогневі позиції, як у полях, так і в місті. Це саме те, що потрібно для ефективного контрнаступу.


 


Всі учасники та учасниці запливу отримають нагороду – гільзу фінішера. Ця гільза від кулі 30-мм гармати БТР-82А, який разом із повним боєкомплектом захопили бійці Вовĸів Да Вінчі під час звільнення смт Купʼянсьĸ-Вузловий. Сьогодні воїни із штурмової роти Гонор цією технікою знищують ворога під час контрнаступу. З гільз від трофейних снарядів, що полетіли до колишніх власників, і виготовлена нагорода для учасників Гонорового запливу.


Гільзу фінішера здобуту воїнами, оброблену і гравійовану українською компанією-виробником збройового тюнінгу Крук, отримає кожен і кожна, хто подолає свою дистанцію в 6, 3 або 1 км. 


Також аналогічну гільзу з гравіюванням отримають партнери запливу. 


Всі учасники запливу отримають стартовий пакет, який містить: рюкзак, браслет чипової системи «Athletic Events», яка покаже точний результат, пляшку води. 


Заплив проходитиме на Блакитному озері в с. Підгірці поблизу міста Києва.


Більше про заплив за посиланням (ТУТ)


Як можна долучитись до запливу-збору на гранатомети для роти Гонор:

1) Зареєструватись і плисти
2) Донатити на збір через monobank або на інші реквізити:
https://swim.hurkit.org/#donate  https://send.monobank.ua/jar/AKUgGa2PYp
3) Стати партнерами запливу: https://swim.hurkit.org/stati-partnerom

Інші Новини